Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą
15.11.2020

Proszę zapoznać się z najważniejszymi informacjami na najbliższe dni:

Proszę stosować się do wszystkich aktualnych ustaleń dotyczących funkcjonowania wspólnoty w czasie panującej pandemii.

Służba w kaplicy pozostaje zawieszona do odwołania.

Służbę na dzisiejszym nabożeństwie obejmują osoby wypisane w harmonogramie.

W tym tygodniu zbiórka online będzie we wtorek o 1900 na Skypie.

W sobotę rozpoczniemy świętowanie Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – święta ministrantów. O 1800 odprawiona zostanie msza w intencji nas i naszych rodzin. Choć w tym roku ze względu na sytuację nie możemy się spotkać przy wspólnym stole, zachęcam do podjęcia służby i wspólnej modlitwy za ministrantów.

Przypominam o dezynfekcji rąk przed i po służbie. Proszę używać dozownika z rozsądkiem i dozować płyn na ręce, a nie rozpryskiwać go wszędzie wokół.

Osoby, które mają uszkodzone pokrowce lub zbyt małe stroje, mogą zgłaszać to księdzu lub animatorowi.

Przypominam, że stroje powinny być wyprane i wyprasowane oraz powinny wisieć według numeracji.

Sytuacja jest specyficzna, warunki też niestandardowe, dlatego tym bardziej proszę o mobilizację, obowiązkowość i poważne podejście do służb, zbiórek i wszelkich innych obowiązków, które przyjdzie nam podjąć.

Jeśli widzicie jakieś możliwości na usprawnienie funkcjonowania wspólnoty (zarówno w tym czasie, jak i ogólnie) czy braki w naszym wyposażeniu, dajcie znać Księdzu lub animatorowi. Sami widzicie, że w ostatnich miesiącach poczyniliśmy wiele zmian na lepsze i jeśli tylko macie swoje sugestie, co jeszcze można poprawić, śmiało to zgłaszajcie.