Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą
07.02.2021

Proszę zapoznać się z najważniejszymi bieżącymi informacjami:

Proszę stosować się do wszystkich aktualnych ustaleń dotyczących funkcjonowania wspólnoty w czasie panującej pandemii.

Służba w kaplicy pozostaje zawieszona do odwołania.

Służbę na dzisiejszym nabożeństwie obejmują osoby wypisane w harmonogramie.

W tym tygodniu zbiórka online będzie we wtorek o 1900 na Skypie.

Na wtorkową zbiórkę każdy powinien mieć przygotowane dwa terminy drogi krzyżowej i dwa terminy gorzkich żali, które chce objąć. Osoby, które nie mogą być na zbiórce, powinny zgłosić wybrane terminy najpóźniej do wtorku. Terminy dla osób, które nie wybiorą sobie dyżurów, zostaną przypisane odgórnie.

Proszę dbać o punktualność!

Osoby, które mają uszkodzone pokrowce lub zbyt małe stroje, mogą zgłaszać to księdzu lub animatorowi.

Przypominam, że stroje powinny być wyprane i wyprasowane oraz powinny wisieć według numeracji.

Nieustannie zachęcajcie nowe osoby do dołączenia do naszej wspólnoty. Nikt nie zachęci do dołączenia do ministrantów w sposób bardziej autentyczny niż sami ministranci.

Sytuacja jest specyficzna, warunki też niestandardowe, dlatego tym bardziej proszę o mobilizację, obowiązkowość i poważne podejście do służb, zbiórek i wszelkich innych obowiązków, które przyjdzie nam podjąć.

Jeśli widzicie jakieś możliwości na usprawnienie funkcjonowania wspólnoty (zarówno w tym czasie, jak i ogólnie) czy braki w naszym wyposażeniu, dajcie znać Księdzu lub animatorowi. Sami widzicie, że w ostatnich miesiącach poczyniliśmy wiele zmian na lepsze i jeśli tylko macie swoje sugestie, co jeszcze można poprawić, śmiało to zgłaszajcie.