Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą
14.02.2021

Proszę zapoznać się z najważniejszymi bieżącymi informacjami:

Proszę stosować się do wszystkich aktualnych ustaleń dotyczących funkcjonowania wspólnoty w czasie panującej pandemii.

Służba w kaplicy pozostaje zawieszona do odwołania.

Służbę na dzisiejszym nabożeństwie obejmują osoby wypisane w harmonogramie. Proszę zapoznać się z harmonogramem służb na nabożeństwach wielkopostnych.

W tym tygodniu zbiórka online będzie we wtorek o 1900 na Skypie.

W środę rozpoczyna się Wielki Post. W związku z tym, na mszy o godzinie 1630 służą ministranci młodsi, natomiast na mszy o godzinie 1800 służą ministranci starsi. Nowennę obstawiają ministranci z klas VII-VIII klasy podstawowej oraz I klasy szkoły średniej.

W czwartek i piątek z racji rozpoczęcia Wielkiego Postu czekają nas adoracje Najświętszego Sakramentu. Proszę zastanowić się, w jakich godzinach możecie podjąć adorację i wpisać to do wywieszonego harmonogramu.

Proszę dbać o punktualność!

Osoby, które mają uszkodzone pokrowce lub zbyt małe stroje, mogą zgłaszać to księdzu lub animatorowi.

Przypominam, że stroje powinny być wyprane i wyprasowane oraz powinny wisieć według numeracji.

Nieustannie zachęcajcie nowe osoby do dołączenia do naszej wspólnoty. Nikt nie zachęci do dołączenia do ministrantów w sposób bardziej autentyczny niż sami ministranci.

Sytuacja jest specyficzna, warunki też niestandardowe, dlatego tym bardziej proszę o mobilizację, obowiązkowość i poważne podejście do służb, zbiórek i wszelkich innych obowiązków, które przyjdzie nam podjąć.

Jeśli widzicie jakieś możliwości na usprawnienie funkcjonowania wspólnoty (zarówno w tym czasie, jak i ogólnie) czy braki w naszym wyposażeniu, dajcie znać Księdzu lub animatorowi. Sami widzicie, że w ostatnich miesiącach poczyniliśmy wiele zmian na lepsze i jeśli tylko macie swoje sugestie, co jeszcze można poprawić, śmiało to zgłaszajcie.