Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu
21.02.2021

Proszę zapoznać się z najważniejszymi bieżącymi informacjami:

Proszę stosować się do wszystkich aktualnych ustaleń dotyczących funkcjonowania wspólnoty w czasie panującej pandemii.

Służba w kaplicy pozostaje zawieszona do odwołania.

Służbę na niedzielnych nabożeństwach Gorzkich Żali oraz piątkowych Drogach Krzyżowych obejmują osoby wypisane w harmonogramie.

W tym tygodniu zbiórka online będzie we wtorek o 1900 na Skypie.

Proszę dbać o punktualność!

Popytajcie, czy ktoś z Waszych bliskich chciałby zaangażować się w świąteczne liturgie poprzez czytanie, śpiew, niesienie baldachimu, tuby itp. Chętne osoby powinny się zgłosić do ks. Michała lub animatora.

Osoby, które mają uszkodzone pokrowce lub zbyt małe stroje, mogą zgłaszać to księdzu lub animatorowi.

Przypominam, że stroje powinny być wyprane i wyprasowane oraz powinny wisieć według numeracji.

Nieustannie zachęcajcie nowe osoby do dołączenia do naszej wspólnoty. Nikt nie zachęci do dołączenia do ministrantów w sposób bardziej autentyczny niż sami ministranci.

Sytuacja jest specyficzna, warunki też niestandardowe, dlatego tym bardziej proszę o mobilizację, obowiązkowość i poważne podejście do służb, zbiórek i wszelkich innych obowiązków, które przyjdzie nam podjąć.

Jeśli widzicie jakieś możliwości na usprawnienie funkcjonowania wspólnoty (zarówno w tym czasie, jak i ogólnie) czy braki w naszym wyposażeniu, dajcie znać Księdzu lub animatorowi. Sami widzicie, że w ostatnich miesiącach poczyniliśmy wiele zmian na lepsze i jeśli tylko macie swoje sugestie, co jeszcze można poprawić, śmiało to zgłaszajcie.